فرشید پاتینیان مدرس کنترباس در آموزشگاه موسیقی راه صبا
فرشید پاتینیان
۲۰ آذر ۱۳۹۶
هومن اتابکی مدرس ویلن در آموزشگاه موسیقی راه صبا
هومن اتابکی
۲۰ آذر ۱۳۹۶

در سال ١٣٦٨ در تهران متولد شد. وی در ٩ سالگی با موسیقی آشنایی پیدا کرد و در سال ١٣٨٠ وارد هنرستان عالی موسیقی شد و در آنجا ساز ویولنسل را به عنوان ساز تخصصی خود انتخاب نمود و زیر نظر استاد محسن تویسرکانی به فراگیری این ساز مشغول شد

وی در سال ١٣٨٦ وارد دانشگاه عالی موسیقی شد و در سال ١٣٩٠ مدرک کارشناسی را اخذ نمود و درآنجا زیر نظر استاد کریم قربانی مشغول فراگیری شد. وی همچنین در این سال ها زیر نظر استادانی چون آرام تالالیان و آیدین احمدی نژاد به فراگیری این ساز پرداخته است.

از جمله فعالیت های ایشان میتوان به کنسرت های مختلف در سفارت های آلمان، اتریش، هلند، پرتغال و همچنین در کشورهای ونزوئلا ، بولیوی و تركيه در فستيوال هاي گوناگون موسيقي جهان با گروه ایرا و همکاری با ارکسترهای مختلف از جمله ارکستر صدا و سیما، ، ارکستر سمفونیک جوانان، در سال های ٨٥ و ٨٦ اشاره کرد.

وي همچنين با گروه رسپينا به اجراهاي گوناگون در تالار رودكي، شركت در جشنواره موسيقي كلاسيك، شركت در جشنواره موسيقى كلاسيك تا معاصر، اجرا در سفارت كره جنوبى و همچنين ضبط چندين آثار از آهنگسازان ايرانى پرداخته است. ايشان همچنین مدرس هنرستان موسیقی پسران و دانشگاه علمی کاربردی می باشند.

نظرات هنرجویان

 • محمد محمدی
  من دو سال است شاگرد ایشان هستم و در این دو سال فن و حس را از ایشان یاد گرفتم.
  محمد محمدی
 • هنر جوی نی
  کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.
  هنر جوی نی
 • هنرجوی دف
  در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.
  هنرجوی دف
 • هنرجوی تار
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  هنرجوی تار